Rosa

Rosa, Řecko, Řecko pevnina, Olympská riviéra, Nei Pori, 8.9.2017, Bez stravy
Rosa
LM
Termín:
8.9. – 18.9.2017
Změnit termín
Délka:11 dní
Doprava:letecky (Brno)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:115869665
7 990 Kč 317 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: 2017 ŘECKO- Nei Pori - studia Rosa
Popis
Nabízíme Vám dovolenou v kraji Pieria, v městečku Nei Pori na nejjižnějším cípu Olympské riviéry. Jedná se o nově vystavěné klimatické lázně, stranou dopravního ruchu, s dostatečnou sítí služeb a obchodů. Široká písečná pláž lemovaná promenádou se táhne podél celého městečka. Tradičně je nositelem Modré vlajky.
Koupání v Egejském moři se nic nevyrovná - průzračně čistá voda je po celou sezonu příjemně teplá a je vhodná jak pro děti, tak i dospělé, k vodním sportům i rybolovu.
Ideální poloha letoviska Vám umožní vydat se po stopách přírodních krás, pověstí a historie starého Řecka. Nei Pori se nachází na jižním úpatí pohoří Olympu, můžete se vydat na pěší túry do Olympského národního parku nebo využít kola k cykloturistice, nedaleko je geomagnetická anomálie Magnetico s porušenou zemskou přitažlivostí a celá tato oblast byla bájným sídlem Olympských bohů a hora Mytikas ( 2917 m ) je trůnem boha Dia. Současné severní Řecko je původním Makedonským královstvím odkud Alexandr Veliký dobyl ' celý ' svět. A hlavní město Řecka - Atény pohodlně navštívíte během jednodenního autobusového výletu.
Ubytování
Apartdům Rosa se nachází cca 250 m od pláže. Nabízíme 2lůžková studia v horním patře domu s možností přistýlky, vybavené kuchyňským koutem (lednička, vařič, nádobí), sociálním zařízením (sprchový kout + WC) a balkónem. Klimatizace za příplatek 4 €/pokoj/den.
Doprava
z Brna
Strava
individuální vaření nebo možnost stravování v místních restauracích
Zájezd zahrnuje
sleva na vybrané termíny platí do 31.5.2017, 10x/11x ubytování s vlastní stravou, leteckou dopravu Brno-Soluň-Brno včetně let., bezp. tax a palivového příplatku, transfer z letiště do Nei Pori a zpět, služby delegáta CK v místě pobytu, povinné pojištění CK
Zájezd nezahrnuje
večeře/os./den (300 CZK), snídaně za os./den (150 CZK), příplatek za klimatizaci ve studiích a apartmánech 5 €/pokoj/den, pojištění léčebných výloh 16,-Kč /osoba /den nebo komplexní pojištění včetně pojištění případného storna zájezdu 30,- Kč /osoba/den
Výlety
Meteora kláštěry vznášející se v oblacích - osmý div světa, jedna z nejpozoruhodnějších památek Řecka, velice dobře dostupná z Nei Pori - orientační cena: 25 euro/23 euro/os., Soluň - prohlídka hlavního města řecké Makedonie, druhého největšího města Řecka, návštěva přístavu, Bílé věže, náměstí i kostelů a mešity, vzdálenost z Nei Pori cca 80 km, Atény - návštěva hlavního města Řecka - kolébky evropské civilizace a prohlídkou Akropole i staré Agory pod Akropolí, přístavu Pireus, cestou památník bitvy u Termopyl, krásný výlet velice dobře dosptupný z Nei Pori pouze 400 km - orientační cena: 45 euro/38 euro/os., ostrov Skiatos - výlet krásnou velkou lodí s programem během cesty do chráněné přírodní rezervace v souostroví severní Sporady - rodiště delfínů a dalších mořských živočichů - koupání na jedné z nejromantičtějších pláží Řecka - orientační cena: 40 euro/35 euro/os., Olymp - Dion - pohoří, podle kterého dostala Olympská riviéra své jméno, nejvyšší hora Řecka sídlo bájného boha Dia - Mytikas 2917 m, chráněná přírodní rezervace a starobylá řecká vesnice Paleos Panteleimonas, Nei Pori leží na nejjižnějším úpatí Olympu - orientační cena: 20 euro/18 euro/os., Vergina - Nejkrásnější okruh na Olympské riviéře do starobylého hlavního města makedonského království Verginy k nevykradené hrobce Filipa II, do Aristotelovy školy, kde byl vychován Alexandr Veliký, návštěva největších vinařských závodů v Nause a horská oáza Eddesa s úchvatnými katarakty - orientační cena: 30 euro/27 euro/osoba, aquapark u Soluně - třetí největší aquapark v Řecku na okraji Soluně, rozsáhlý komplex pro celodenní zábavu, Panteleimonas - Malebné městečko na úpatí Olympu - Palios Pandeleimonas - leží ve výšce asi 500 – 700 metrů. Je unikátní svou ojedinělou architekturou. Jeho neomítnuté kamenné domy s červenými taškovými střechami vytvářejí spleť půvabných uliček, které se sbíhají k dlážděnému čtvercovému náměstí s kostelem Ag. Panteleimonas. Můžete si vychutnat nejen jeho starobylou atmosféru, ale i výhled na pobřeží jižní Pierie u kávy či dobrého jídla. V městečku jsou krámky s místními produkty i výrobky lidového umění. Orientační cena: 17 euro/16 euro/os., Pozar - Lázně Pozar se nachází 13 km od malého městečka Aridea, ležícím v severním Řecku. Nezapomenutelné jsou procházky romantickou soutěskou s možností návštěvy místních jeskyní. Lázně jsou vzdálené cca 110 km od Soluně a návštěva je možná během celého roku. Orientační cena: 28 euro/22 euro/os.
Slevy
květnová sleva 15% platí do 31.5. (na vybrané termíny), děti do 2 let - bez nároku na sedačku v letadle a v transferu platí pouze 690,- Kč, Dětské ceny lze uplatnit v doprovodu 2 dospělých osob., Organizuje: CK EKOBRNO
Pořadatelem tohoto zájezdu je LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., IČ 47903678.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK