Rosa

Rosa, Řecko, Řecko pevnina, Olympská riviéra, Nei Pori, 8.9.2017, Bez stravy
Rosa
FM
Termín:
8.9. – 18.9.2017
Změnit termín
Délka:11 dní
Doprava:letecky (Brno)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:115869665
9 900 Kč 393 € (-0 %)
Popis
Nabízíme Vám dovolenou v kraji Pieria, v městečku Nei Pori na nejjižnějším cípu Olympské riviéry. Jedná se o nově vystavěné klimatické lázně, stranou dopravního ruchu, s dostatečnou sítí služeb a obchodů. Široká písečná pláž lemovaná promenádou se táhne podél celého městečka. Tradičně je nositelem Modré vlajky.
Koupání v Egejském moři se nic nevyrovná - průzračně čistá voda je po celou sezonu příjemně teplá a je vhodná jak pro děti, tak i dospělé, k vodním sportům i rybolovu.
Ideální poloha letoviska Vám umožní vydat se po stopách přírodních krás, pověstí a historie starého Řecka. Nei Pori se nachází na jižním úpatí pohoří Olympu, můžete se vydat na pěší túry do Olympského národního parku nebo využít kola k cykloturistice, nedaleko je geomagnetická anomálie Magnetico s porušenou zemskou přitažlivostí a celá tato oblast byla bájným sídlem Olympských bohů a hora Mytikas ( 2917 m ) je trůnem boha Dia. Současné severní Řecko je původním Makedonským královstvím odkud Alexandr Veliký dobyl ' celý ' svět. A hlavní město Řecka - Atény pohodlně navštívíte během jednodenního autobusového výletu.
Ubytování
Apartdům Rosa se nachází cca 250 m od pláže. Nabízíme 2lůžková studia v horním patře domu s možností přistýlky, vybavené kuchyňským koutem (lednička, vařič, nádobí), sociálním zařízením (sprchový kout + WC) a balkónem. Klimatizace za příplatek 4 €/pokoj/den.
Doprava
z Brna
Strava
individuální vaření nebo možnost stravování v místních restauracích
Zájezd zahrnuje
sleva na vybrané termíny platí do 31.5.2017, 10x/11x ubytování s vlastní stravou, leteckou dopravu Brno-Soluň-Brno včetně let., bezp. tax a palivového příplatku, transfer z letiště do Nei Pori a zpět, služby delegáta CK v místě pobytu, povinné pojištění CK
Zájezd nezahrnuje
večeře/os./den (300 CZK), snídaně za os./den (150 CZK), příplatek za klimatizaci ve studiích a apartmánech 5 €/pokoj/den, pojištění léčebných výloh 16,-Kč /osoba /den nebo komplexní pojištění včetně pojištění případného storna zájezdu 30,- Kč /osoba/den
Výlety
Meteora kláštěry vznášející se v oblacích - osmý div světa, jedna z nejpozoruhodnějších památek Řecka, velice dobře dostupná z Nei Pori - orientační cena: 25 euro/23 euro/os., Soluň - prohlídka hlavního města řecké Makedonie, druhého největšího města Řecka, návštěva přístavu, Bílé věže, náměstí i kostelů a mešity, vzdálenost z Nei Pori cca 80 km, Atény - návštěva hlavního města Řecka - kolébky evropské civilizace a prohlídkou Akropole i staré Agory pod Akropolí, přístavu Pireus, cestou památník bitvy u Termopyl, krásný výlet velice dobře dosptupný z Nei Pori pouze 400 km - orientační cena: 45 euro/38 euro/os., ostrov Skiatos - výlet krásnou velkou lodí s programem během cesty do chráněné přírodní rezervace v souostroví severní Sporady - rodiště delfínů a dalších mořských živočichů - koupání na jedné z nejromantičtějších pláží Řecka - orientační cena: 40 euro/35 euro/os., Olymp - Dion - pohoří, podle kterého dostala Olympská riviéra své jméno, nejvyšší hora Řecka sídlo bájného boha Dia - Mytikas 2917 m, chráněná přírodní rezervace a starobylá řecká vesnice Paleos Panteleimonas, Nei Pori leží na nejjižnějším úpatí Olympu - orientační cena: 20 euro/18 euro/os., Vergina - Nejkrásnější okruh na Olympské riviéře do starobylého hlavního města makedonského království Verginy k nevykradené hrobce Filipa II, do Aristotelovy školy, kde byl vychován Alexandr Veliký, návštěva největších vinařských závodů v Nause a horská oáza Eddesa s úchvatnými katarakty - orientační cena: 30 euro/27 euro/osoba, aquapark u Soluně - třetí největší aquapark v Řecku na okraji Soluně, rozsáhlý komplex pro celodenní zábavu, Panteleimonas - Malebné městečko na úpatí Olympu - Palios Pandeleimonas - leží ve výšce asi 500 – 700 metrů. Je unikátní svou ojedinělou architekturou. Jeho neomítnuté kamenné domy s červenými taškovými střechami vytvářejí spleť půvabných uliček, které se sbíhají k dlážděnému čtvercovému náměstí s kostelem Ag. Panteleimonas. Můžete si vychutnat nejen jeho starobylou atmosféru, ale i výhled na pobřeží jižní Pierie u kávy či dobrého jídla. V městečku jsou krámky s místními produkty i výrobky lidového umění. Orientační cena: 17 euro/16 euro/os., Pozar - Lázně Pozar se nachází 13 km od malého městečka Aridea, ležícím v severním Řecku. Nezapomenutelné jsou procházky romantickou soutěskou s možností návštěvy místních jeskyní. Lázně jsou vzdálené cca 110 km od Soluně a návštěva je možná během celého roku. Orientační cena: 28 euro/22 euro/os.
Slevy
květnová sleva 15% platí do 31.5. (na vybrané termíny), děti do 2 let - bez nároku na sedačku v letadle a v transferu platí pouze 690,- Kč, Dětské ceny lze uplatnit v doprovodu 2 dospělých osob., Organizuje: CK EKOBRNO
Pořadatelem tohoto zájezdu je LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., IČ 47903678.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK